"alablog".... :-)
komentuj w księdze gości lub pisz e-mail

27 X 2008 r.
Obiecałem dobrze o nich mówić...

A o kim?

"Auto Naprawa Bieniek" S.C. Piotr Bieniek Radosław Bieniek

26-600 Radom, woj. mazowieckie
ul. Wolanowska 158
tel.: 048 331 30 55
fax.: 048 369 94 48

A dlaczego? Bo fachowo pomogli na trasie... nie patrząc na późną porę. Nagle moje "bmw" sobie stanęło. Zero prądu. Podświadomie: ładowanie padło... ale nie było żadnej kontrolki wcześniej. Kilka telefonów i życzliwa pomoc. Holowanie, warsztat i diagnoza: szczotki alternatora.
Można wcześniej sprawdzić poziom oleju, ciśnienie w kołach i takie tam sprawy - ale tego, czy szczotki się kończą :-) ?
A więc tak jak obiecałem - dobrze o WAS mówię.

A tak co więcej? Życie sanktuaryjne wyznacza kolejne spotkania w ramach Roku św. Pawła. Dobiegają końca także planowane wcześniej prace modernizacyjne w kuchni i cała reszta. Oby sił i "zaplecza" do tego wszystkiego wystarczyło.


18 X 2008 r.
Na uczelni :_)

Z tornistrem w ręku... Aby troszeczkę mądrzejszym być...


10 X 2008 r.
Pakowanie...

Kilka dni poza Dębowcem. Jadę do Cystersów - Jędrzejów - głoszę rekolekcje. Proszę o wsparcie :-)

Nowości w "Kliknij" i "Galeria"

Już 12 października będziemy obchodzić VIII Dzień Papieski. Tym razem pod hasłem „Jan Paweł II Wychowawca Młodych”. Z tej okazji w całym kraju będą miały miejsce wyjątkowe wydarzenia, m.in.: koncerty, wystawy i msze święte. Niezwykłość tegorocznego Dnia Papieskiego podkreśla także 30. rocznica wyboru Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową.

Koordynatorem organizacji Dnia Papieskiego jest Fundacja „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, która stworzyła program stypendialny dla zdolnej młodzieży z ubogich rodzin. Obecnie ze wsparcia Fundacji korzysta już 2000 osób z całej Polski. By pomóc kolejnej grupie, tradycyjnie podczas Dnia Papieskiego zostanie przeprowadzona zbiórka na fundusz stworzony właśnie z myślą o młodych, utalentowanych uczniach będących w trudnej sytuacji materialnej.

W tym roku można wspomóc akcję Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. także wysyłając SMS o tresci „Pomoc” pod numer 7250. W ten sposób, każdy może włączyć się w budowę „Żywego pomnika” Janowi Pawłowi II.

3 X 2008 r.
Na zajęcia...

Ogólnie rzecz ujmując - przeorganizowania na całego. Nowa rzeczywistość, w której trzeba się odnaleźć. A i nowe po przerwie obowiązki i zajęcia. Skoro świt - wyjazd na uczelnię - aby zaczynać IV-tą klasę. Rozkład jest taki, że dzień będzie musiał zacząć się bardzo wcześnie. By z wszystkim zdążyć i by wszystko było na swoim miejscu - w szwajcarskiej precyzji oraz dokładności w gospodarowaniu czasu, trzeba się będzie zaprawiać.Powrót do "alablog"